O firmie

Historia naszej firmy...

Firma BOVIDEO istnieje nieprzerwanie na rynku od 1991 roku. Autoryzowanym Serwisem sprzętu firmy BRAUN oraz ORAL B byliśmy od 1997 roku do 31 października 2021 roku. Przez 24 lata serwisowaliśmy produkty obu marek. Ponadto oferowaliśmy oraz doradzaliśmy naszym klientom wybór akcesoriów oraz produktów dostępnych z szerokiego asortymentu firm BRAUN i ORAL B.

Mając długoletnie doświadczenie oraz znajomość sprzętu, a także kwalifikacje do wykonywanych przez nas napraw, możemy zagwarantować naszym klientom najlepszą obsługę.

Od 1 listopada 2021 r. nadal wykonujemy naprawy pogwarancyjne sprzętu firmy BRAUN i ORALB dotyczące higieny i urody tj. między innymi golarki, depilatory, irygatory, suszarki, trymery. Ponadto zajmujemy się sprzedażą akcesoriów i wyrobów gotowych obu marek .

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się w ścisłym centrum Warszawy nieopodal stacji Metro Świętokrzyska przy ul. Zielnej 45 oraz do sklepu internetowego.

Dla nas najważniejsza jest satysfakcja i zadowolenie Klienta czego dowodem są nagrody przyznane przez naszych klientów. Kolejno w latach 2018, 2019, 2020 oraz w roku 2021 jesteśmy laureatami w zestawieniu Orły w kategorii RTV – AGD.